Linia produktów funkcjonalnych i terapeutycznych

Funkcjonalna TERAPIA

Dla firmy Orliman kluczowym jest poszukiwanie rozwiązań wspomagających nowe trendy rehabilitacyjne. Różne studia wskazały, iż proces rehabilitacji jest znacznie szybszy i pozwala na zastosowanie wcześniejszej mobilizacji pacjenta gdy wspomagany jest ortotyką, co z kolei przekłada się na zadowolenie pacjenta z postępów. Ortezy zaprojektowano do zwiększenia statycznego i dynamicznego wsparcia oraz zmniejszenia prawdopodobieństwa odnowienia się urazu.

Efektywna KOMPRESJA

Wielokierunkowa kompresja zapobiega powstawaniu i rozwojowi obrzęków, obniża napięcie tkanek miękkich oraz powoduje stymulację proprioreceptywną. W ten sposób bardzo pozytywnie wpływa na poprawę funkcjonowania stawu oraz mięśni, a z drugiej strony wpływa na optymalizację krążenia, zapobiegając zastojom w okolicy obrzęków i także reguluje temperaturę ciała.

Technologia Thera Go®

Wygodny i odporny materiał tekstylny

Wzmocnione krawędzie dla lepszej adaptacji anatomicznej a tym samym zwiększenie użyteczności i trwałości produktu.

Silikonowe dodatki wewnątrz rękawa zapobiegające zsuwaniu się produktu podczas aktywności.

Szwy na wewnętrznych krawędziach zostały zminimalizowane i umieszczone od wewnętrznej strony w celu zminimalizowania otarć skóry.

Materiał jest kombinacją elastycznych i nieelastycznych nici zastosowanych by umożliwić efektywną funkcjonalną rehabilitację.

Elastomer wysokiej kompresji Miękkie wielowłókna

Wsparcie terapeutyczne

Delikatny, lekki i przyjemny materiał

Doskonała przepuszczalność

Wolny od latexu

Estetyczne WZORNICTWO

Nowoczesne wzornictwo zostało zainspirowane strukturami anatomicznymi części ciała, na które produkty są zakładane, dzięki temu specyficzna budowa ortez daje użytkownikowi poczucie ochrony a jednocześnie naturalną swobodę ruchów.

Dynamiczna REHABILITACJA

Przedłużające się lub niechciane unieruchomienie prowadzi do funkcjonalnych ograniczeń a poprzez to zwiększa sztywność uszkodzonej tkanki/struktury. Thera Go został stworzony by zapewnić pacjentom szybszy i mniej uciążliwy powrót do sprawności po urazie. Oprócz zaplanowanej przez profesjonalistów terapii, Thera Go idealnie wspomaga pacjentów w ich codziennej aktywności i sporcie.

Techniczne detale wspierające rekonwalescencję

Zastosowane wkładki wiskoelastyczne zapewniają mikromasaż podczas ruchu, gwarantujący redukcję obrzęków i siniaków.
TGO340 TGO480 TGO490
Sztywne elementy ortez zapewniają właściwą stabilizację stawu oraz kontrolę funkcjonalną aktywności.
TGO487 TGO350
Taśmy dopinające zapewniają indywidualne dopasowanie siły zapięcia oraz pozwalają na adaptację w zależności od fazy rehabilitacji.
TGO484 TGO350

Produkty Thera Go®

J.05.01.00
J.05.01.01
Kod produktu:
TGO330
Wszystkie produkty linii Thera Go