Playing without limits

Zabawa bez ograniczeń

Bieganie, zabawa i skakanie są naturalne dla dzieci. Zdarza się jednak często, że dzieci podobnie jak dorośli mogą ulec różnego rodzaju kontuzjom z powodu upadków lub nie czuć się komfortowo z powodu innych obrażeń. Takie sytuacje wymagają użycia specjalnych ortez, dedykowanych dla naszych pociech, które są dostosowane do ich wielkości.

Jak powstała linia Orliman Pediatric

Z perspektywy biomechanicznej i projektowej praca z dziećmi opiera się na tych samych zasadach ortopedycznych jak praca z dorosłymi. W rzeczywistości nasza oferta ortez dziecięcych zawierała bardzo niewiele systemów, które były specjalnie przeznaczone do zastosowań pediatrycznych. Świadomi tej potrzeby i opierając się na ogromnym doświadczeniu Orliman, w połączeniu z jego działem R&D i we współpracy z technikami, specjalistami pediatrii i medycyny, opracował nową linię Orliman Pediatric.

Linia Orliman Pediatric została stworzona po to aby zaoferować produkty zarówno do leczenia dziecięcych urazów, ale także aby zapewnić wygodę użytkowania. Wzory materiałów oraz funkcjonalność zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do młodszych użytkowników.

Nasza idea

Chcemy zapewnić dzieciom możliwie największą swobodę i komfort użytkowania naszych produktów, aby nie hamowały ich w codziennych czynnościach i nie ograniczały swobody ruchu podczas zabawy czy gier. I nie ma większej satysfakcji dla zespołu Orliman, niż ta wynikająca z osiągniętego celu. Orliman Pediatric to linia produktów przeznaczona na takie części ciała jak, m.in.: kolano, kostkę, nadgarstek, szyję. Są to produkty zapobiegawcze, korekcyjne, ochronne i unieruchamiające, produkty, które zapewniają dziecku ulgę i szybkie wyzdrowienie.

Dla nas to możliwe, że dzieci mogą nadal robić to, co zawsze lubiły robić: „Bawić się bez ograniczeń”.

Produkty Orliman Pediatric